Silk·épil 5

Silk·épil 5
Beyaz metinde “5 yıl garanti¹” yazılı parlak kenarlıklı dairesel siyah etiket.

Silk·épil 5

Hassas epilasyon.

İstediğiniz zaman 1 aya kadar pürüzsüz bir cilt.

Silk·épil 5 serisini keşfedin.

Size en uygun modelin hangisi olduğundan emin değil misiniz?

Tüm modelleri karşılaştırın

Ağdanın suda bile yakalayamadığı en kısa tüyleri² yakalar.

28 MicroGrip cımbız, 0,5 mm’ye kadar tüyleri yakalar.

Ağdayı unutun, zahmetsiz epilasyonun keyfini çıkarın.

Silk·épil ağdaya kıyasla 3 kat daha kısa tüyleri yakalar.

Minimum tüy bulunan bacağın yakından görünümü.

Braun Silk·épil 5
0.5 mm

Yoğun tüyün yakından görünümü.

Ağda
1.5 mm

Saat simgesi
Uzamayı beklemeye gerek yok.

0,5 mm’lik tüyleri bile yakalar; böylece istediğiniz an pürüzsüzlüğün keyfini çıkarabilirsiniz.

Yanıp sönen ışık simgesi
Hiçbir tüyü kaçırmayın.

Smart Light en ince tüyleri bile gözden kaçırmamanız için ortaya çıkarır.

3 elmas şekli simgesi
Yapışkan ağda sorununa son.

Braun Silk·épil 5’in kullanımı kolay ve rahattır.

Kimyasal madde yok simgesi
Kimyasal içermez.

Braun Silk·épil 5 MicroGrip cımbız teknolojisini kullanır.

Takvim simgesi
Randevusuz.

İstediğiniz zaman evinizin konforunda epilasyon yapın.

Kumbara simgesi
Bir kere satın al.

Yedek parçalara gerek yok. Yıllarca dayanır.

Daha nazik tüy alma için tasarlanmıştır.

Islak ve kuru kullanım.

Daha nazik ve daha az ağrılı bir epilasyon için duşta veya banyoda epilasyon yapın.

Masaj silindiri başlığı.

Epilatörünüzü kullanırken daha fazla konfor için ıslak ve kuru cildi nazikçe uyarır.

Ciltte güvenli, tüy üzerinde etkili.
Bikini bölgesinde epilatör kullanan kadının yakından görünümü.

Nazik mod.

Hassas bölgeler için kolayca ayarlanabilir.

Koltukaltında epilatör kullanan kadın.

Smartlight.

Hassas epilasyon için en ince tüyleri bile ortaya çıkarır.

Daha fazla özellik ve avantaj keşfedin.

40 dk.³ pil ömrü.

Kullanışlı kablosuz kullanım.

Zaman içinde daha az görünür tüy.⁴

Düzenli kullanımla, zaman içinde daha ince ve daha az görünür tüylerin keyfini çıkarın.⁴

Etkili epilasyon.

Braun Silk·épil kalın tüylerde ve tüm cilt tonlarında etkilidir.

Bir epilatörden çok daha fazlası.
Vücudunda Silk·épil SkinSpa kullanan ve hedeflenmiş cilt bakımını gösteren kadın.

Eksfoliasyon.

Eksfoliasyon başlığı, kıl dönmelerini önemli ölçüde azaltır⁵.

Elde tutulan ve özel bölgede kullanılan epilatörün yakından görünümü.

Tıraş ve Düzeltme.

Epilatörü tam fonksiyonlu bir tıraş makinesine dönüştürürken, düzeltici başlık ile de tercih etmeniz durumunda tüyleri düzeltin.

Ürüne bayılıyorlar!

Silk·épil 5 için en popüler değerlendirmelerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Better by design.

Sıra halinde oturan ve kameraya bakan üç kadının grup fotoğrafı.

İnovasyon sayesinde tüy alma sorunlarını çözüyoruz.

100 yıllık deneyim.

Almanya’da tasarlanmıştır.

Uzun süre dayanıklı.

Kutuda ne var.

Bazı eklentiler ülkenizde mevcut olmayabilir. Kutu içeriği modele göre değişir.

¹ tr.braun.com’daki hüküm ve koşullar geçerlidir.
²0,5 mm'den itibaren.
³ Şarj sonrasındaki 24 saat içinde kullanıldığında.
⁴düzenli kullanımla.
⁵ manuel eksfoliasyona kıyasla.