Silk·épil 9

Silk·épil 9
Beyaz metinde “5 yıl garanti¹” yazılı parlak kenarlıklı dairesel siyah etiket.

Silk·épil 9

Rahat ve etkili.

1 aya kadar pürüzsüz bir cilt. istediğiniz zaman.

Silk·épil 9 serisini keşfedin

Size en uygun modelin hangisi olduğundan emin değil misiniz?

Tüm modelleri karşılaştırın

En üstün kontrol
ile hiçbir tüyü kaçırmaz.²

media

Etkili ve derinlemesine.

Geniş pivot başlık, hızlı ve verimli sonuçlar için vücut hatlarınızı takip eder.

media

Hassas ciltler için
en iyi epilatörümüz.²

Islak ve kuru kullanım.

Daha nazik ve daha az ağrılı bir epilasyon için duşta veya banyoda epilasyon yapın.

Masaj silindiri başlığı.

Epilatörünüzü kullanırken daha fazla konfor için ıslak ve kuru cildi nazikçe uyarır.

Mükemmel kontrol.
Koltuk altında epilatör kullanan kadın ve kolundan akan su.

Hassas tutacak.

Islak kullanımda bile epilatörünüzü mükemmel bir şekilde kontrol edin.

Elde tutulan ve özel bölgede kullanılan epilatörün yakından görünümü.

Smart Touch.

Hassas bölgeler için tasarlanmıştır. Güç ve hassas modları arasında tek dokunuşla geçiş yapın.

Daha fazla özelliği keşfedin.

50 dk.⁴ pil ömrü.

Kullanışlı kablosuz kullanım.

Smart Light.

Hassas epilasyon için en ince tüyleri bile ortaya çıkarır.

Zaman içinde daha az görünür tüy.⁵

Düzenli kullanımla, zaman içinde daha ince ve daha az görünür tüylerin keyfini çıkarın.⁵

Etkili epilasyon.

Braun Silk·épil kalın tüylerde ve tüm cilt tonlarında etkilidir.

Tıraş makinesi gibi kolay, ağda gibi uzun ömürlü.

Silk·épil ağdaya kıyasla 3 kat daha kısa tüyleri yakalar.

Minimum tüy bulunan bacağın yakından görünümü.

Braun Silk·épil 9
0.5 mm

Yoğun tüyün yakından görünümü.

Ağda
1.5 mm

Saat simgesi
Yeniden uzamayı beklemeye gerek yok.

0,5 mm’lik tüyleri bile yakalar; böylece istediğiniz an pürüzsüzlüğün keyfini çıkarabilirsiniz.

Yanıp sönen ışık simgesi
Hiçbir tüyü kaçırmayın.

Smart Light en ince tüyleri bile gözden kaçırmamanız için ortaya çıkarır.

3 elmas şekli simgesi
Ağdanın yapışkanlığı yok, bulaşma yok.

Braun Silk·épil 9’un kullanımı kolay ve uygundur.

Kimyasal madde yok simgesi
Kimyasal içermez.

Braun Silk·épil 9, MicroGrip cımbız teknolojisi kullanır.

Takvim simgesi
Randevu almak gerekmez.

Evinizin konforundan istediğiniz zaman epilasyon yapın.

Kumbara simgesi
Bir kere satın alın.

Yedek gerekmez. Yıllarca dayanır.

Ürüne bayılıyorlar!

Silk·épil 9 için en popüler değerlendirmelerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Bir epilatörden çok daha fazlası.

Bacak, göğüs ve koltuk altı bölgelerinde epilatör ve eksfoliasyon fırçası kullanan üç kadından oluşan yakın çekim kolaj.

Hepsi bir arada Silk·épil 9 Skin Spa ile spa deneyimini evinize taşıyın.

Better by design.

Sıra halinde oturan ve kameraya bakan üç kadının grup fotoğrafı.

İnovasyon sayesinde tüy alma sorunlarını çözüyoruz.

100 yıllık deneyim.

Almanya’da tasarlanmıştır.

Uzun süre dayanıklı.

Kutuda ne var.

Bazı eklentiler ülkenizde mevcut olmayabilir. Kutu içeriği modele göre değişir.

¹ tr.braun.com’daki hüküm ve koşullar geçerlidir.
² En kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alma.
³ Silk·épil 9 Flex ve Silk·épil 9.
⁴ Şarj sonrasındaki 24 saat içinde kullanıldığında.
⁵ Düzenli kullanımla.
⁶ manuel eksfoliasyona kıyasla.